Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę wybrać kolor i dowiedzieć się więcej o farbach Tikkurila?

 

Serdecznie zapraszam Cię bezpośrednio na stronę producenta Tikkurila . Jeżeli jednak chcesz dowiedzieć się jak farby zachowują się w praktyce, po kilku latach nasłoneczniania i działania warunków atmosferycznych, zadzwoń do Nas 517 827 403.
Z doświadczenia opowiem Ci o Jakości Marki Tikkurila.

Gdzie mogę przeczytać regulamin oraz warunki umowy?

Zapraszam do zapoznania się z

  1. Warunkami umowy
  2. Regulaminem
  3.  Protokółem odbioru
  4. Oświadczeniem
  5. Szanowny kliencie, musisz wiedzieć że…

 Otwórz dokument

Jakie są sposoby i terminy płatności za produkt?

 

Udostępniamy Państwu następujące sposoby płatności:
– Płatność za pobraniem przy odbiorze produktu,
– Płatność przelewem na rachunek bankowy

Płatność przelewem na rachunek bankowy.
Eryk Pietrak Bieganów 43b
Bank:  Mbank
Numer rachunku: 85 1140 2004 0000 3802 7696 9040

Termin płatności:
“W przypadku wyboru przez Klienta  płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. 
W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze produktu, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.
Wpłata płatności (zaliczki) jest podstawa do rozpoczęcia realizacji zamówienia.”

 

Potrzebuję projektu do wyceny zadaszenia?

Projekt nie jest wymagany, aczkolwiek wcześniejsze rysunki pomocnicze wykonane przed spotkaniem, pomagają podjąć decyzję 🙂

Z doświadczenia wiemy, że jeżeli istnieje taka możliwość, chcielibyśmy zobaczyć miejsce realizacji. Tym samym możemy sprawdzić wszystkie parametry niezbędne do postawienia zadaszenia tarasu.

Kiedy powinienem pomalować konstrukcję?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
Jako Pietrak Zadaszenia Tarasów impregnujemy konstrukcje drewnianą podwójnie, dzięki temu w pierwszym sezonie po oddaniu mamy zagwarantowaną ochronę. Następne lata wymagają kontroli i obserwacji. Wszystko zależy od warunków atmosferycznych, oraz samego usytuowania zadaszenia. W naszym klimacie, zadaszenie tarasu od strony południowej jest 8 razy bardziej narażone na słońce niż północna strona. Co wpływa na blaknięcie koloru czy też pękanie elementów drewnianych właśnie od strony południowej. Kolejnym czynnikiem jest wilgoć, przy dużym stopniu wilgotności, powinniśmy dodatkowo zabezpieczyć drewno, kolejną warstwą farby.
Jednym z często pomijanych współczynników, jest sama eksploatacja zadaszenia. Barierki, słupki czy podłoga drewniana często uczęszczana, może również wymagać dodatkowej ochrony.