Miło Cię widzieć!

Pietrak Zadaszenia Tarasów jest rodzinną firmą, opierającą się na 30 letnim doświadczeniu. W tym czasie pomogliśmy setkom klientów, znaleźć najlepsze rozwiązanie na ich zadaszenie tarasu, altanę, wiatę garażową czy rodzinny dom całoroczny.

Zapraszamy do kontaktu!

Drewniane Zadaszenia 6 e1516305870129

O Nas

Każde zadaszenie tarasu rozpatrujemy osobno, przez to  możemy dołożyć maximum starań oraz w 100% skupić się na jakości wykonania zadaszenia. Wielką satysfakcję sprawia Nam zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Dlatego chcielibyśmy porozmawiać o Twoich pomysłach na zadaszenie, o tym jak planujesz korzystać z naszych zadaszeń oraz czego od nich wymagasz.

Do usłyszenia! Kazimierz i Eryk Pietrak


Nasz zespół

Jesteśmy rodzinną firmą, prowadzoną przez ojca i syna. Wielka pasja do zadaszeń tarasów, bardzo szybko dostarczyła ogromnego doświadczenia. Już od 30 lat, uczymy się i poznajemy jak zachowują się nasze zadaszenia. Przez co wiemy jak odpowiednio je zaprojektować i  i  wykonać, tak żeby były trwałe i praktyczne.


Oferta

Zapoznaj się z Naszą ofertąZespół

Jako doradca, chcę pomóc Wam już na samym początku drogi w projektowaniu zadaszenia tarasu. Decyzje podjęte na samym początku projektowania rzutują na kilkanaście następnych lat. Pragnę porozmawiać o tym czego oczekujecie od Waszego zadaszenia tarasu, by dawało Wam satysfakcję przez wiele, wiele sezonów.

Gdy miałem 20 lat, pracowałem dla Jacka, to był początek lat ’90, zrobiliśmy z chłopakami pierwszy kiosk, później następny i następny. Postawiliśmy cały bazar w Milanówku, który służy do dziś. Jak dziś, tak sobie o tym myślę , to przez te wszystkie lata,  poznałem prace z drewnem i choć dziś wiele rzeczy zrobiłbym inaczej, ciągle muszę się uczyć. Wszystko poszło do przodu !